Hore

BalciWeb na mieru
Potrebujete moderný a funčkný web?

Tak to ste na správnej adrese!


Chcem dobrý web

Dobrý web:

Je optimalizovaný pre SEO

Je plne responzívny

Je bezpečný a spĺňa GDPR

Je rýchly

Je prehľadný a funkčný

Webové stránky a e-shopy na mieru

Webstránka na mieru je kľúčom k úspechu.

Web stránka je častom jediná komunikačná platforma, ktorá spája vašu firmu s zákazníkmi.
Predstavuje miesto, kde máte príležitosť osloviť, nových zákazníkov. Dobrá webstránka alebo funčnký e-shop dokáže premeniť potenciálnych zákazníkov na vracajúce sa konverzie.

Web stránka na mieru, vám pomôže v budovaní silnej značky a zanechať dojem aj na obchodných partnerov, či dodávateľov.
Prvý dojem je veľmi dôležitý. Spýtajte sa samých seba. Využili by ste služby firmy, ktorej web stránka je neprehľadná a nerenspozívna? Alebo jej nefunguje kontaktný formulár? Asi nie.

Chcem web na mieru

Funkčný a prehľadný e-shop.

Na prehľadnom e-shope sa dokáže orientovať každý. Prehľadnosť je pri e-shope prvoradá. Zákazník musí vedieť ako naísť svoj produkt, a ako ho rýchlo a jednoducho nakúpiť. Čím je jeho cesta jednoduchšia a rýchlejšia, tak o to je menšie riziko, že svoj nákup nedokončí.

Funkčný e-shop si rozumie s platobnými kartami, či výberom viacerých dodávateľov. Nemá problém komunikovať s fakturačným systémom. E-shop by mal byť technicky flexibilný, aby ste ho vedeli jednoducho spravovať a upraviť podla neustále sa meniacich potrieb biznisu.

Funkčnosť a prehladnosť tvoria v online biznise synergiu. Preto v Balči tvoríme prehľadné a fuknčné e-shopy na mieru.
Chcem e-shop na mieru

Kampaňová microsite posunie konverzie na nový level.

One-page web alebo aj ako microsite sa označujú web s menšou štruktúrou, ktoré vynikajú jednoduchosťou a dizajnom. Microsita je skvelé riešenie pre sezónnu kampaň, alebo pre malých podnikateľov.
Štruktúra takéhoto webu spočíva v niekoľkých bodoch. Môžu to byť napríklad aj tieto:

  • Úvodné predstavenie služby/produktu
  • Zoznam produktov/služieb
  • Predstavenie firemného týmu
  • Fotogaléria
  • Kontaktné údaje a formulár

Vela firiem volí práve dizajnový one-page web, ako spôsob svojej prezentácie. Je rýchly a pre návštevníka prehľadný s vysokou mierou konverzie. V takomto prípade odporúčame pridať aj sekciu blog, ktorá pomôže zvýšiť organický dosah webu a prilákať nových zákazníkov.

Chcem one-page web

Základné štandardy kvality

Rýchly a responzívny web založený na UX a UI best practices je samozrejmosť Rýchly a responzívny web založený na UX a UI best practices je samozrejmosť
Optimalizácia webu pre SEO a sociálne siete pomôže osloviť nových zákazníkov Optimalizácia webu pre SEO a sociálne siete pomôže osloviť nových zákazníkov
Bezpečný redakčný system s jednoduchou administráciou. Bezpečný redakčný system s jednoduchou administráciou.
Dlhodoba podpora a servis. Web môžeme spolu budovať aj dynamicky podľa aktuálnych potrieb biznisu. Dlhodoba podpora a servis. Web môžeme spolu budovať aj dynamicky podľa aktuálnych potrieb biznisu.